fóry (kdesi) viděné

 

Záběry skryté kamery máme rádi. Nevyhledáváme je, ale občas si je náhodně dopřejeme. Jsou ve velké většině docela vtipné, oku zalahodí, bránici lehce rozvibrují a duši potěší. Na vtipnou skeč s potměšilou Pannou Marií to bezezbytku platí.

www.youtube.com/watch?v=-PgsECLKde0

***

Občas na webu natrefíte na záznam pořadu, který hned od samého počátku vyvolá zájem nějakou chvilku vyčkat, jak to všechno dopadne. To je zrovna případ vystoupení výtvarníka v rámci americké soutěže talentů. Jednomu z členů hodnotitelské poroty přislíbil vytvořit jeho portrét za neuvěřitelných 90 vteřin. Nejlépe bude, když se na jeho překvapivý výkon podíváte sami.

www.mojevideo.sk/video/18787/portret_za_90_sekund.html

***

V e-mailu od našeho kamaráda Bohouše z Prahy byla pod titulkem Tanec namáhající mozek připojena adresa na pozoruhodné video z plejády you tube. Protože je vskutku originální soudíme, že i vaše oči i mysl by mohlo potěšit.

www.youtube.com/watch?v=LP3w-oJjH8I

***

V e-mailu lze najít ledacos. Příležitostí potěšit se tak úsměvnou přílohou jako je tato "rozcvičková", ale k vidění příliš není. Tak si tu jedinečnou souhru cvičenců hezky vychutnejte. Je to vhodné ranní (dopolední, odpolední, večerní) protažení. Pamatujte, že příklady táhnou...

www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=g4mwoGoZq0g

***

 

Vyhledávání

Kontakt

vizit-sezem

Puls a impuls mají svůj původ v srdci.

                               Gilbert Keith Chesterton